Artsakhbank /Sun, 21 Oct 2018, 12:06:40<![CDATA[Հերթական շահավետ առաջարկը Արցախբանկից՝ «Հավատարիմ հաճախորդ» վարկ]]>Fri, 19 Oct 2018, 11:34:00/news/view/loyal_customer_2018.html/news/view/loyal_customer_2018.html<![CDATA["Արցախբանկ" ՓԲԸ Բաժնետերերի արտահերթ ընդհանուր ժողով]]>Mon, 01 Oct 2018, 16:09:00/news/view/shareholders-extraordinary-general-meeting-october_19_2018.html/news/view/shareholders-extraordinary-general-meeting-october_19_2018.html<![CDATA[Սակագների փոփոխություններ]]>Thu, 20 Sep 2018, 15:28:00/news/view/new-tariffs-set-into-force-on-5-october_2018.html/news/view/new-tariffs-set-into-force-on-5-october_2018.html<![CDATA[Աննախադեպ շահավետ՝ «Երեք 0» ակցիա «ՌԷԴԷՆ» ընկերության հետ համատեղ ]]>Tue, 18 Sep 2018, 16:01:00/news/view/special-offer_reden_three_0.html/news/view/special-offer_reden_three_0.html<![CDATA[Արցախբանկը աջակից է եղել Գյումրիի թիվ 43 հիմնական դպրոցին]]>Wed, 05 Sep 2018, 18:07:00/news/view/artsakhbank-for-gyumri-school.html/news/view/artsakhbank-for-gyumri-school.html<![CDATA[Թափուր հաստիքների համալրման մրցույթ]]>Wed, 05 Sep 2018, 11:41:00/news/view/job-announcement_artsakh.html/news/view/job-announcement_artsakh.html<![CDATA[Արցախբանկում մեկնարկել է անհուսալի ճանաչված վարկերի տուժանքների և տոկոսագումարների ներման նոր գործընթաց]]>Mon, 03 Sep 2018, 19:20:00/news/view/new-stage-on-fines-and-penalties-forgiveness.html/news/view/new-stage-on-fines-and-penalties-forgiveness.html<![CDATA["Արցախբանկ" ՓԲԸ Բաժնետերերի արտահերթ ընդհանուր ժողով]]>Mon, 20 Aug 2018, 11:23:00/news/view/shareholders-extraordinary-general-meeting-september-4_2018.html/news/view/shareholders-extraordinary-general-meeting-september-4_2018.html<![CDATA[Արցախբանկը նվազեցրել է հիփոթեքային վարկերի տոկոսադրույքները]]>Tue, 31 Jul 2018, 11:39:00/news/view/decreased-api-for-mortgage.html/news/view/decreased-api-for-mortgage.html<![CDATA[Նոր արտոնյալ փաթեթ «ԱՊԱՎԵՆ»` հատուկ զորացրված զինծառայողների համար]]>Mon, 30 Jul 2018, 15:18:00/news/view/apaven.html/news/view/apaven.html<![CDATA[Բացառիկ շահավետ առաջարկ՝ ոսկու գրավով վարկեր սկսած 13%-ից]]>Wed, 27 Jun 2018, 14:08:00/news/view/special-offer-gpl-starting-from_13.html/news/view/special-offer-gpl-starting-from_13.html<![CDATA[Աննախադեպ շահավետ՝ «Երեք 0» ակցիա «Սոնետ» ընկերության հետ համատեղ ]]>Tue, 19 Jun 2018, 14:10:00/news/view/special-offer_sonet_three_0.html/news/view/special-offer_sonet_three_0.html<![CDATA[«Արցախբանկ» ՓԲԸ բաժնետերերի տարեկան ընդհանուր ժողով]]>Thu, 07 Jun 2018, 14:11:00/news/view/artsakhbank_shareholders_annual_general_meeting_june22_2018.html/news/view/artsakhbank_shareholders_annual_general_meeting_june22_2018.html<![CDATA[Հայտարարություն նոր սակագների վերաբերյալ]]>Tue, 05 Jun 2018, 14:25:00/news/view/new-tariffs-set-into-force-on-18-june_2018.html/news/view/new-tariffs-set-into-force-on-18-june_2018.html<![CDATA[Արցախբանկն ու «Բարեկամություն» համույթը աջակցում են Ստեփանակերտի թատրոնին ]]>Fri, 01 Jun 2018, 15:53:00/news/view/barekamutyun-concert.html/news/view/barekamutyun-concert.html<![CDATA[Արցախբանկը և Յունիբանկը համագործակցում են վճարային քարտերի սպասարկման ոլորտում]]>Wed, 11 Apr 2018, 15:16:00/news/view/artsakhbank-and-unibank-cooperates-in-cards-servicing.html/news/view/artsakhbank-and-unibank-cooperates-in-cards-servicing.html<![CDATA[Ֆինանսավորման նոր՝ ավելի մատչելի և շահավետ պայմանններ Արցախբանկում ]]>Fri, 23 Mar 2018, 15:14:00/news/view/new-terms-of-individuals-crediting.html/news/view/new-terms-of-individuals-crediting.html<![CDATA[ «ՊԱՐԶ ՈՍԿԻ» ակցիա աննախադեպ ցածր` 9%-ով]]>Tue, 13 Mar 2018, 12:21:00/news/view/parz-voski.html/news/view/parz-voski.html<![CDATA[Կանանց տոները մեկնարկում են ԿԱՆԱՆՑ ՄԻԱՄՍՅԱԿ աննախադեպ ակցիայով ]]>Tue, 06 Mar 2018, 15:39:00/news/view/women-month-special-offer_2018.html/news/view/women-month-special-offer_2018.html<![CDATA[Նոր վարկային հնարավորություն` ArCa Տոնական քարտ 24 ամիս ժամկետով]]>Mon, 18 Dec 2017, 12:14:00/news/view/arca-tonakan-card_2017.html/news/view/arca-tonakan-card_2017.html